KONST / Litografier / Färglitografi 11525020
nr 1152 5020
Antoni Clavé
(1913-2005)
Färglitografi, Antoni Clavé (1913-2005), signerad och numrerad 4/8, motivet: 75x56
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:22:15
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)